Córka fałszerza. Tom 1

Córka fałszerza. Tom 1 - Joanna Jax | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jax
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Córka fałszerza. Tom 1.pdf
ISBN
3839264365091

OPIS

Opowieść o grupie ludzi, których młodość przypada na burzliwe czasy schyłku Republiki Weimarskiej i początku istnienia III Rzeszy. Młoda Żydówka o niezwykłym talencie malarskim, policjant usiłujący zachować prawość w okrutnych czasach, majętny mężczyzna zarażony ideą nazizmu i człowiek ogarnięty ezoterycznym szaleństwem to bohaterowie powieści, którzy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kiedy nadchodzą rządy Hitlera, żadne z nich nie spodziewa się, że właśnie narodziło się czyste zło. To historia o powstaniu III Rzeszy, jej związkach z okultyzmem i żądzy władzy tak wielkiej, że doprowadza do najokrutniejszej wojny w dziejach ludzkości i tragedii milionów istnień.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Lubię powieści,w których historia odgrywa główną rolę.Pierwszy tom cyklu "Córka fałszerza" rozpoczyna się w przededniu przejęcia w Niemczech władzy przez Hitlera. Autorka świetnie oddaje realia tamtych czasów,stworzeni przez nią bohaterowie nie zawsze są dobrzy albo źli,ale też nie wszyscy identyfikują się z nazistowską ... Córka fałszerza Tom 1 Książka już od 23,80 zł - od 23,80 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

Nr katalogowy: MR08364070. Okładka: Miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI