Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa

Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa - John Burningham | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Burningham
WYMIAR
10,83 MB
NAZWA PLIKU
Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa.pdf
ISBN
3970335148127

OPIS

Ciepła, zabawnie przewrotna i zaskakująca świąteczna opowieść – w sam raz na gwiazdkowy prezent!Jest Wigilia. Święty Mikołaj właśnie wrócił do domu po rozwiezieniu prezentów dzieciom na całym świecie. Położył spać renifery i sam też już kładzie się do łóżka. Ale co to? W worku została jeszcze jedna paczka! To dla Korneliusza Klopsa – chłopca, który mieszka bardzo daleko, w małym domku na czubku wysokiej góry. No trudno! Gdy trzeba dostarczyć prezent, Świętemu Mikołajowi niestraszna żadna droga! Tylko… czy zdąży na czas?

Historia ta napisana została przez Johna Burninghama, a wydaniem jej zajęło się niezastąpione Wydawnictwo @dwiesiostry "Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa" to jedna ze świątecznych książeczek dla dzieci, jaka gości na naszej półce. Historia ta napisana została przez Johna Burninghama, a wydaniem jej zajęło się niezastąpione Wydawnictwo @dwiesiostry Opowieść rozpoczyna się w momencie, kiedy strudzony Mikołaj wraz ze swoimi niezastąpionymi ... Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa .

Położył spać renifery i sam też już kładzie się do łóżka. Informacje o PREZENT GWIAZDKOWY DLA KORNELIUSZA KLOPSA - 9927816822 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-11-16 - cena 24,29 zł Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa - John Burningham - opis książki: Ciepła, zabawnie przewrotna i zaskakująca świąteczna opowieść - w sam raz na gwiazdkowy prezent! Jest Wigilia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI