Powiedziała

Powiedziała - Jodi Kantor | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jodi Kantor
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Powiedziała.pdf
ISBN
8287592358109

OPIS

Śledztwo, które zdemaskowało Harveya Weinsteina i zapoczątkowało ruch #MeToo Przez kilka dekad nazwisko Harveya Weinsteina było w Hollywood synonimem władzy. Mógł tworzyć gwiazdy i je niszczyć, nadawać karierom bieg lub dusić je w zarodku. Przez wiele lat krążyły plotki, że jego pomoc nie jest bezinteresowna, a kobiety, które bierze pod swoje skrzydła, płacą za to swoim ciałem.„Powiedziała” to trzymający w napięciu zapis śledztwa dziennikarskiego w sprawie Weinsteina, które w 2017 roku przeprowadziły dwie dziennikarki „The New York Times”, laureatki Pulitzera Jodi Kantor i Megan Twohey. Jednocześnie to ważna książka o władzy, która deprawuje, o wyzwalaniu się z roli ofiary i walce prawdy z kłamstwem. Autorki szukają też odpowiedzi na pytanie o konsekwencje swoich reportaży i skutki ruchu #metoo: Co się zmieniło?Kantor i Twohey z dokładnością opisują, jak docierały do kolejnych ofiar Weinsteina, jak przekonywały je do mówienia, a także o kontratakach zhańbionego producenta i jego sztabu. Jest to opowieść o kobietach, które rzucając wyzwanie potworowi, były gotowe stoczyć walkę o prawdę.

np Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby . Powiedzenia miłosne, przysłowia oraz mądrości ludowe dotyczące miłości Słownik JakSięPisze to miejsce, w którym sprawdzisz czy pisownia niepowiem jest bezbłędna. Przygotowywane przez naszą redakcję definicje oraz przykłady dla pary wyrażeń niepowiem czy nie powiem powstały wyłącznie w oparciu o renomowane słowniki języka polskiego.

Przysłowia polskie w Fiszkotece Myśląc o fiszkach, zwykle pierwsze do głowy przychodzą fiszki do nauki języków obcych. W końcu po raz pierwszy właśnie do tego zostały stworzone. powiedzenie Rejenta to " Niech sie dzieje wola nieba z nią sie zawsze zgadzać trzeba "licze na naj kamiilekAG odpowiedział(a) 18.11.2010 o 19:22 Papkin - " Jestem Papkin - Lew Północy" Rejent - Niech się dzieje wola nieba, z nią się ... „Powiem tylko raz" łączy wiele kryminalnych wątków: śmierci ojca i męża Evie, porwania Flory, samozwańczych mścicieli, piromanów i darknetu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI