Pakiet: Dziewczyna na klifie / Dziewczyna z Neapolu

Pakiet: Dziewczyna na klifie / Dziewczyna z Neapolu - Lucinda Riley | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucinda Riley
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Dziewczyna na klifie / Dziewczyna z Neapolu.pdf
ISBN
3004852570552

OPIS

Dwie irlandzkie rodziny, cztery pokolenia kobiet i łącząca je tragiczna przeszłość, sięgająca czasów I wojny światowej.Przejmująca opowieść o poszukiwaniu własnych korzeni, o rodzinnych sekretach, o kłamstwach, krzywdach i rozstaniach, ale też o miłości i nadziei.Młoda rzeźbiarka Grania Ryan po latach nieobecności wraca do Irlandii, do rodzinnego domu położonego nad smaganą wichrami zatoką Dunworley. Pewnego dnia, podczas spaceru, zauważa na krawędzi klifu dziewczynkę o rudych włosach. Okazuje się, że to Aurora Lisle, osierocona przez matkę ośmiolatka, która wraz z ojcem mieszka w pobliskim pałacu. Szybko nawiązują nić porozumienia…Zaniepokojona tym matka Granii, Kathleen, zaczyna snuć poruszającą opowieść o zawikłanych losach dwóch rodzin… Z jej słów i starych listów Grania poznaje historię miłości i tragedii. Zdaje też sobie sprawę z istnienia klątwy, która może położyć się cieniem na jej szczęściu…Idealna mieszanka romansu i rodzinnej intrygi.„Dolze Bellezza”

Pakiet: Dziewczyna na klifie/ Dziewczyna z Neapolu ... Pakiet: Dziewczyna na klifie/ Dziewczyna z Neapolu | | KSIĄŻKI \ Literatura piękna \ Inne | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek ,, Dziewczyna z z Neapolu'' była moim pierwszym zetknięciem z twórczością Lucindy Riley i już teraz wiem, że nie ostatnim. Ta książka jest dosłownie cudowna.

Aktualne oferty na Ceneo. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI