Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie

Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie - Agnieszka Pawłowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pawłowska
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
Niedźwiadek Albert – uważność i wybaczanie.pdf
ISBN
6782943874393

OPIS

Kraina Uważności to seria książeczek o potędze UWAŻNOŚCI dostępnej każdemu, niezależnie od wieku. To lektura dla najmłodszych, jednak mogą z niej czerpać również starsi czytelnicy. Każda z książeczek dotyka obszarów istotnych dla dzieci, daje możliwość nowego spojrzenia na siebie oraz otaczający świat, jednocześnie oferując bardzo przydatne narzędzia, które uruchamiają się już podczas czytania. Kraina Uważności to praktyczne umiejętności podane dzieciom w zabawny i przyjazny sposób.„Niedźwiadek Albert - uważność i wybaczanie” pomaga zrozumieć, jak krzywdzące dla nas samych może być utrzymywanie złości i żalu do drugiej osoby. Wraz z niedźwiadkiem dzieci uczą się, po co i jak można wybaczać innym, by równocześnie zadbać o samego siebie.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Niedźwiadek Albert - uważność i wybaczanie" pomaga zrozumieć, jak krzywdzące dla nas samych może być utrzymywanie złości i żalu do drugiej osoby. Wraz z niedźwiadkiem dzieci uczą się, po co i jak można wybaczać innym, by równocześnie zadbać o samego siebie. Niedźwiadek Albert uważność i wybaczanie pomaga zrozumieć, jak krzywdzące dla nas samych może być utrzymywanie złości i żalu do drugiej osoby.

POWIĄZANE KSIĄŻKI