Gwiazdka pełna życzeń

Gwiazdka pełna życzeń - Klaudia Bianek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Klaudia Bianek
WYMIAR
6,68 MB
NAZWA PLIKU
Gwiazdka pełna życzeń.pdf
ISBN
6771278500578

OPIS

Opowieść, która roztopi najtwardsze serca! Klaudia Bianek wie, jak sprawić, by święta ponownie stały się magiczne.Te święta miały być wyjątkowe. Szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Oliwii i ostatni rok odmienił jej los nie do poznania. Jeszcze nigdy nie czuła się tak bezpieczna i kochana. Życie jednak potrafi być przewrotne. Teraz, w jednej chwili, czas stanął w miejscu, a świat dziewczyny zatrzymał się w najgorszym możliwym momencie. Czy upragniona Gwiazdka przyniesie ukojenie? Czy jedno wypowiedziane szeptem życzenie przywróci ducha świąt?Przepiękna historia, którą możesz czytać cały rok!

Te święta miały być wyjątkowe. Szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Oliwii i ostatni rok odmienił jej los nie do poznania. Gwiazdka pełna życzeń w kategorii Literatura.

Te święta miały być wyjątkowe. Szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Oliwii i ostatni rok odmienił jej ... "Gwiazdka pełna życzeń" to ciepła zimowo-świąteczna opowieść, gdzie poznajemy dalsze losy Oliwii i Oskara, i obiecuję, że nie będziecie się nudzić, tym bardziej, że pojawia się matka dziewczyny, która zburzy spokój rodziny Polańskich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI