Wypadki i inne zdarzenia drogowe. Opiniowanie w sprawach rekonstrukcji

Wypadki i inne zdarzenia drogowe. Opiniowanie w sprawach rekonstrukcji - Kazimierz Pawelec | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazimierz Pawelec
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Wypadki i inne zdarzenia drogowe. Opiniowanie w sprawach rekonstrukcji.pdf
ISBN
3910066647570

OPIS

W publikacji szczegółowo omówiono m.in:dowody w sprawach przestępstw i wykroczeń drogowych, znaczenie dowodowe opinii pozaprocesowej, zasady oceny opinii; użycie nowoczesnych technik w opiniowaniu w sprawach wypadków drogowych, w tym: wykorzystanie odbiorników GPS, kamer samochodowych, tachografów, „czarnych skrzynek” i sterowników pojazdów; zasady sporządzanie opinii biegłego do spraw techniki samochodowej.W opracowaniu wyczerpująco zaprezentowano również:przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji oraz najważniejsze wykroczenia drogowe; zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym: szczególnej ostrożności i ograniczonego zaufania, pierwszeństwa, prędkości dostosowanej.Adresaci:Opracowanie jest przeznaczone dla sędziów, prokuratorów, adwokatów i radców prawnych, a także biegłych sądowych i rzeczoznawców.

KUP NA PREZENT. Wypadki i inne zdarzenia drogowe.

Zapewnia profesjonalną realizację zamówień dla bibliotek, firm i instytucji z możliwością dostarczenia pod wskazany adres. Akceptuje płatności bezgotówkowe (przelewy, czeki, karty płatnicze).

POWIĄZANE KSIĄŻKI