Ulotne nadzieje

Ulotne nadzieje - Gill Paul | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gill Paul
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
Ulotne nadzieje.pdf
ISBN
4964497080257

OPIS

GILL PAUL, ULOTNE NADZIEJEHistoria o kobiecej sile, miłości i wyborach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenęJAK DALEKO ZAPROWADZI CIĘ TWOJA ODWAGA?Lucy poznaje na przyjęciu czarującego oficera, który zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Wbrew rodzinie decyduje się na szybki ślub, aby jako żona mogła towarzyszyć ukochanemu na froncie. Gdy Lucy dociera na Krym ze swoim przystojnym i porywczym mężem, jest przerażona tym, co ją spotyka. Z naiwnej dziewczyny musi się nagle zmienić w dojrzałą kobietę.Dorothea martwi się o młodszą siostrę, z którą od dłuższego czasu nie ma kontaktu. Postanawia wyjechać na wojnę jako pielęgniarka, aby służyć krajowi i odnaleźć Lucy. Czy jej się to uda?Odwaga, tchórzostwo, niebezpieczeństwo, pasja, miłość i namiętność – a to wszystkow przerażającej scenerii wojny.Niesamowita historia, której nigdy nie zapomnisz!Dwie siostry. Różne wybory. I miłość, która niejedno ma imię.Powieść dla miłośników Przeminęło z wiatrem.

Wbrew rodzinie decyduje się na szybki ślub, aby jako żona mogła towarzyszyć ukochanemu na froncie. Gdy Lucy dociera na Krym ze ... GILL PAUL, ULOTNE NADZIEJE Historia o kobiecej sile, miłości i wyborach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenę JAK DALEKO ZAPROWADZI CIĘ TWOJA ODWAGA? Lucy poznaje na przyjęciu czarującego oficera, który zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Ulotne nadzieje.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI