10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie

10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - Elif Shafak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elif Shafak
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie.pdf
ISBN
3480337270946

OPIS

Czy wystarczy 10 minut i 38 sekund, aby opowiedzieć całe ludzkie życie?Leila nie żyje. Jej ciało jest martwe, ale mózg jeszcze pracuje. Każda kolejna minuta przynosi ze sobą wspomnienie innych wydarzeń, smaków i zapachów. Obrazy pozornie wyrwane z kontekstu łączą się w zmysłową opowieść o życiu w świecie, w którym wielu ludziom nadal odbiera się prawo do bycia sobą.Elif Shafak jest jedną z najważniejszych współczesnych pisarek, a 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie zostało uznane za jej najlepszą powieść i znalazło się na krótkiej liście tytułów nominowanych do Nagrody Bookera.Historia kilkorga przyjaciół, których połączyła lojalność silniejsza niż śmierć. Opowiedziana z taką czułością i ciepłem, że trudno się od niej oderwać. Joanna BatorTo piękna i odważna opowieść, która wychodzi daleko poza baśń i sięga tam, gdzie sięga tylko najlepsza proza - w najprawdziwsze życie.Dominika Słowik

Z wysyłką od 32,78 zł. Poznaj "10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie" i przekonaj się, jak wiele niezwykłości może mieścić się w jednej książce. "10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie" to niesamowita powieść autorstwa Elif Shafak.

Należy do gatunków: literatura piękna, powieść społeczno-obyczajowa. Książka 10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie liczy 456 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI