Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie

Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie - Francesc Miralles | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesc Miralles
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie.pdf
ISBN
4330525332141

OPIS

Poczucie wartości to potężne narzędzie pozwalające spokojnie iść przez życie.Oto 35 inspirujących opowiadań, które stanowią drogowskaz pokazujący dzieciom, jak być pewnymi siebie, niezależnymi i pełnymi szacunku dla siebie i innych. Historie uczą, jak pielęgnować poczucie wartości w sobie od najmłodszych lat. Dodatkowo pobudzają wyobraźnię i poczucie humoru, zwiększają wytrzymałość, miłość i akceptację dla samego siebie – takim, jakim się jest.Książka skierowana jest do dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Dzięki niej staną się osobami, które umieją kochać innych, dlatego że nauczył się kochać samych siebie.

Oto 35 inspirujących opowiadań, które stanowią drogowskaz pokazujący dzieciom, jak być pewnymi siebie, niezależnymi i pełnymi szacunku dla siebie i innych. Jesteś w: » Strona główna » KSIĄŻKI DLA DZIECI » Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie. 35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości Poczucie wartości to potężne narzędzie pozwalające spokojnie iść przez życie.

Autorami książki są ... ,,Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie" Francesc Miralles i Alex Roviry to publikacja, z którą postanowiłam się zapoznać w ostatnim czasie. Pozycja składa się z 35 krótkich historyjek, które niosą ze sobą określone przesłania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI