Diabeł wcielony (wydanie filmowe)

Diabeł wcielony (wydanie filmowe) - Donald Ray Pollock | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Donald Ray Pollock
WYMIAR
12,2 MB
NAZWA PLIKU
Diabeł wcielony (wydanie filmowe).pdf
ISBN
9566641986718

OPIS

Film na podstawie książki już na platformie Netflix.Bezkompromisowa, brutalna i mroczna proza największego kalibru, która trzyma w emocjonalnym uścisku aż do ostatniej strony.Niektórzy ludzie rodzą się po to, by można ich było pochować.Knockemstiff, Ohio. Willard Russell, dręczony wspomnieniami rzezi na Południowym Pacyfiku weteran wojenny, nie jest w stanie uratować swojej pięknej żony, Charlotte, od powolnej śmierci z powodu raka, bez względu na ilość krwi wylanej na swoim ołtarzu ofiarnym.Małżeństwo seryjnych morderców, Carl i Sandy Hendersonowie, przemierza amerykańskie autostrady w poszukiwaniu odpowiednich osób do sesji zdjęciowych i wyeliminowania.Bojący się pająków kaznodzieja Roy i jego kaleki pomocnik Theodore, mistrz gry na gitarze, uciekają przed wymiarem sprawiedliwości.W samym środku tego zamieszania znajduje się Arvin Eugene Russell, osierocony syn Willarda i Charlotte, poszukujący odpowiedzi...Donald Ray Pollock splata wszystkie wątki w trzymającą w napięciu fabułę, wywołującą u czytelników zaskoczenie i głębokie poruszenie.

Willard Russell, dręczony wspomnieniami rzezi na Południowym Pacyfiku weteran wojenny, nie jest w stanie uratować swojej ... Strona główna > Obyczajowa > Diabeł wcielony. Wydanie filmowe.

Broszurowa ze skrzydełkami: ISBN: 978-83-658-3088-3: EAN: 9788365830883: Tytuł oryginalny: Devil All The Time: Liczba stron: 328: Cena katalogowa: 39,90 zł ... Diabeł wcielony (Wydanie filmowe) | Pollock Donald Ray | Papierowy Księżyc. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Film na podstawie książki już na platformie Netflix.

POWIĄZANE KSIĄŻKI