Chleba, edukacji, wolności. Trylogia kryzysu. Tom 3

Chleba, edukacji, wolności. Trylogia kryzysu. Tom 3 - Petros Markaris | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Petros Markaris
WYMIAR
5,23 MB
NAZWA PLIKU
Chleba, edukacji, wolności. Trylogia kryzysu. Tom 3.pdf
ISBN
8802311225853

OPIS

W trzeciej części kryminalnej trylogii kryzysu Petros Markaris zabiera nas do alternatywnej Grecji: 1 stycznia 2014 roku kraj porzuca euro i wraca do drachmy. Ateny pogrążają się w chaosie. Ceny rosną, pensje zostają wstrzymane, a ludzie wychodzą na ulice. Rząd podaje się do dymisji, do attyckiej komendy zaczyna wkradać się anarchia, a na domiar złego ktoś morduje prominentnych członków pokolenia zamachu stanu z 1973 roku. W tak niesprzyjających okolicznościach zdesperowany inspektor Charitos musi przeprowadzić kolejne śledztwo.

Tom 3 PETROS MARKARIS 0 ocen ... KASACJA PO GRECKU TRYLOGIA KRYZYSU TOM 2. Sprawdź niskie ceny i kup Chleba, edukacji, wolności.

autor: Petros Markaris. tłumaczenie: Przemysław Kordos W trzeciej części kryminalnej trylogii kryzysu Petros Markaris zabiera nas do alternatywnej Grecji: 1 stycznia 2014 roku kraj porzuca euro i wraca do drachmy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI