Błękitne okulary

Błękitne okulary - Anna Kłodzińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kłodzińska
WYMIAR
3,84 MB
NAZWA PLIKU
Błękitne okulary.pdf
ISBN
6468420486388

OPIS

Warszawa lata 60. XX wieku. W krótkim odstępie czasu w mieście dochodzi do dwóch tajemniczych samobójstw osób z towarzystwa graczy w pokera. Kapitan Szczęsny rozpoczyna obserwację grupy pokerzystów, podejrzewając, że ktoś z nich może coś wiedzieć na temat śmierci kolegów. Największą uwagę milicji zwraca doktor Hacen, człowiek w błękitnych okularach, który dysponuje ogromną wiedzą oraz informacjami mogącymi pomóc w rozwiązaniu sprawy. Dodatkowo w tym czasie w Warszawie dochodzi do zuchwałych kradzieży w magazynach. W niewyjaśnionych okolicznościach giną cenne surowce i chemikalia. Śledztwo utrudnia całkowity brak dowodów. Szczęsny podejrzewa, że obie sprawy mogą się łączyć ze sobą, jednak nie może niczego udowodnić. Rozpoczyna się niebezpieczna rozgrywka, której stawką może być życie pokerzystów.9. tom Najlepszych Kryminałów PRL/ Anna Kłodzińska

Każdy model ma także laserowo wygrawerowane logo K znajdujące się na jednej z soczewek. Te modne błękitne okulary przeciwsłoneczne Mai Tais zapewniają wyrafinowany wygląd zarówno mężczyznom jak i kobietom. OKULARY PŁYWACKIE CROWELL 2323 błękitne Okulary pływackie jednobryłowe.

Przeczytaj recenzję Błękitne okulary. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Błękitne okulary to powieść niezwykle wciągająca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI