Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika

Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika - Dan Millman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Millman
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika.pdf
ISBN
6064674769130

OPIS

Kontynuacja bestsellerowej Siły spokoju – kultowej książki, która odmienia życie.Gdy Sokrates – mistrz i duchowy przewodnik Dana – opuszcza go na kilka lat, każąc poszerzać swoje horyzonty i uczyć się dalej samodzielnie, Dan znów zaczyna zmagać się z osobistymi porażkami i frustracjami. Rozczarowany swoim życiem, nie potrafiąc zasypać przepaści między wiedzą, którą posiadł, a jej praktycznym zastosowaniem, wyrusza w kolejną duchową podróż, by odnaleźć swój cel i źródło inspiracji.Ścieżka prowadzi go do tajemniczej szamanki na Hawajach. To ona otworzy mu oczy na pradawną mądrość i przygotuje do tego, co ma na zawsze odmienić jego życie. Tu, w tropikalnym lesie, Dan podejmując kolejne próby i wyzwania, spotka na swojej drodze niezwykłe postaci i nauczy się, że wszystkie podróże są święte, a życie jest niepowtarzalną przygodą.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Siła ducha. Święta podróż miłującego pokój wojownika wydana zostanie 20 października 2020 ( data premiery w Polsce ).

Premiera: 2020-10-20. Księgarnia internetowa merlin.pl Siła ducha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI