Poznajmy się, mam na imię zazdrość

Poznajmy się, mam na imię zazdrość - Małgorzata Gizak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Gizak
WYMIAR
9,94 MB
NAZWA PLIKU
Poznajmy się, mam na imię zazdrość.pdf
ISBN
4927507500610

OPIS

Seria Poznajmy się powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji.Poznawanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi jest nie lada wyzwaniem. Część pierwsza - Mam na imię Złość, to doskonałe wsparcie w oswajaniu złości. Dzięki niej dzieciom łatwiej będzie zmierzyć się z tą trudną emocją, niełatwą do zrozumienia i kontrolowania.Dziecko może czytać książkę samodzielnie lub wspólnie z rodzicami. Może być ona również wykorzystana przez nauczycieli, pedagogów i terapeutów.

Czasami mam paran... Poznajmy Sie - z nami znajdziesz najtaniej! Sprawdź Poznajmy Sie 10,55 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.. Ania.

Poznawanie własnych ucz Książka Poznajmy się, mam na imię ZAZDROŚĆ do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 14,89 zł (Rabat 26%). Autor: Gizak Małgorzata, wydawnictwo: Atut. Poznajmy się, mam na imię Zazdrość | Seria „Poznajmy się" powstała z myślą o dzieciach w wieku 6 - 10 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI