Poznajmy się, mam na imię strach

Poznajmy się, mam na imię strach - Małgorzata Gizak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Gizak
WYMIAR
4,59 MB
NAZWA PLIKU
Poznajmy się, mam na imię strach.pdf
ISBN
4582477274595

OPIS

Seria Poznajmy się powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go i wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji.Poznawanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi jest nie lada wyzwaniem. Część pierwsza - Mam na imię Złość, to doskonałe wsparcie w oswajaniu złości. Dzięki niej dzieciom łatwiej będzie zmierzyć się z tą trudną emocją, niełatwą do zrozumienia i kontrolowania.Dziecko może czytać książkę samodzielnie lub wspólnie z rodzicami. Może być ona również wykorzystana przez nauczycieli, pedagogów i terapeutów.

Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go Poznajmy się, mam na imię Strach - Małgorzata Gizak - opis książki: Seria „Poznajmy się" powstała z myślą o dzieciach w wieku 6 - 10 lat. Jej celem jest przybliżenie młodym czytelnikom niezwykłego świata emocji, ułatwienie zrozumienia go 1 wskazanie sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji. Poznajmy się jeszcze raz 2D NAP - Dom Kultury w Wolbromiu.

Inne książki tego autora > Dodaj do schowka. Poznajmy się, mam na imię strach . Sprawdź niskie ceny i kup Poznajmy się, mam na imię zazdrość w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Na stronie sklepu internetowego merlin.pl są stosowane pliki cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI