Zachmurzenie umiarkowane

Zachmurzenie umiarkowane - Barbara Kosmowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kosmowska
WYMIAR
8,92 MB
NAZWA PLIKU
Zachmurzenie umiarkowane.pdf
ISBN
6059175570491

OPIS

W sylwestrowy wieczór emerytowany weterynarz, Karol Polny, po angielsku wychodzi z domu, zostawiając w nim ukochane drzewka bonsai, nową sofę, stare wędki, a przede wszystkim Różę, swoją wieloletnią żonę, redaktorkę kiepskich romansów.Co kryje się za decyzją męża, który zamienia słoneczne mieszkanie na stary domek w ogródkach działkowych? I czy Róża kiedykolwiek zaakceptuje fakt, że została rzucona… dla nikogo?W życiu niczego nie można być pewnym. Nic nie jest dane raz na zawsze. Zmiana może być wybawieniem, jak się okazuje – w każdym wieku. Wybawieniem i szansą. Na co? Na niebo bez chmur?Historia pełna zaskoczeń, ważnych odkryć, wyznań i zabawnych zdarzeń. W kratkę. Jak to z pogodą bywa!Agnieszka Hałubiec

Everything you need to be ready to step out prepared. Zachmurzenie umiarkowane, w drugiej części dnia wzrośnie, pojawią się też opady śniegu. Temperatura minimalna -12°C. W województwach zachodniopomorskim i pomorskim zachmurzenie będzie małe, okresami umiarkowane.

W sylwestrowy wieczór Na niedzielę synoptycy przewidują w niemal całej Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane. Niewielkie opady deszczu mogą wystąpić jedynie na Pomorzu i południowym wschodzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI