Wilcza polana

Wilcza polana - Halina Kowalczuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Halina Kowalczuk
WYMIAR
11,77 MB
NAZWA PLIKU
Wilcza polana.pdf
ISBN
1865233523383

OPIS

Ula jest stereotypową bibliotekarką: w wielkich okularach, niezbyt atrakcyjna, z nosem w książce. Jest też jednak osobą nieprzeciętną, niesamowicie oczytaną, zajmuje się ochroną przyrody i przyjaźni się z wilkami. Od lat mieszka w podhalańskiej Sosnówce, gdzie oprócz wspaniałej przyrody ludzi otacza magia dawnych czasów i legend. A nikt nie potrafi opowiadać ich tak jak Ula.Kiedy w jej życiu niespodziewanie pojawia się przystojny Marcin, nie zawaha się skorzystać z okazji na szczęście. Niewinne spacery po okolicy wkrótce przerodzą się w gorące uczucie.Czy ich romans zakończy się równie szybko, jak się rozpoczął?Jak poradzą sobie z przeciwnościami?I czy Uli uda się uratować jej leśnych przyjaciół?

Za zabite zwierzę wypłacano nagrody. Wilcza polana ; Skip to the end of the images gallery . Skip to the beginning of the images gallery .

Od ... Wilcza polana Książka już od 22,43 zł - od 22,43 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wilcza Polana to nowy obiekt powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI