Śmierć na Nilu (wydanie filmowe)

Śmierć na Nilu (wydanie filmowe) - Agatha Christie | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agatha Christie
WYMIAR
3,16 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć na Nilu (wydanie filmowe).pdf
ISBN
7220072924422

OPIS

Jedna z najbardziej znanych powieści Królowej Kryminału doczekała się kolejnej adaptacji filmowej. Film wyreżyserował Kenneth Branagh, występując także w roli głównej. Uwielbiany przez czytelników na całym świecie detektyw Herkules Poirot wyrusza w podróż do Egiptu.Spokojny rejs po Nilu zamienia się w koszmar, kiedy Linnet Ridgeway zostaje śmiertelnie postrzelona. Była młoda, piękna i bogata, miała wszystko… Poirot przypomina sobie słowa jednej z pasażerek: „Mam ochotę przyłożyć jej do głowy pistolet i pociągnąć za spust”. Rozwiązanie zagadki wydaje się proste, jednak w upalnym klimacie Egiptu niczego nie można być pewnym…Porywająca opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie. ""Śmierć na Nilu"" to jedno z dzieł Agathy Christie, które się nie starzeją.---""Śmierć na Nilu to historia niesamowita w każdym calu"".THE GUARDIAN""Jedna z najlepszych powieści Królowej Kryminału. Pierwszorzędna rozrywka"".KIRKUS REVIEWS

"Śmierć na Nilu" to jedno z dzieł Agathy Christie, które się nie starzeją. "Śmierć na Nilu to historia niesamowita w każdym calu".

Pierwszorzędna rozrywka". KIRKUS REVIEWS EAN: 9788327160300 Śmierć na Nilu (okładka filmowa) - Jedna z najbardziej znanych powieści Królowej Kryminału doczekała się kolejnej adaptacji filmowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI