Podróże na własnej skórze

Podróże na własnej skórze - Martyna Skura | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Skura
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Podróże na własnej skórze.pdf
ISBN
6235416013181

OPIS

Podróż życia autorki bloga Life in 20 kgMartyna Skura, zamiast kupować stół do nowego mieszkania w kredycie, spakowała swoje życie w 20 kilogramów bagażu i wyjechała do Gruzji, by pracować na rzecz kobiet i ich praw. Potem ruszyła dalej – do Chin, Tajlandii, Tanzanii, Meksyku, na Fidżi i Malediwy. W ciągu 9 lat odwiedziła 49 krajów. Była wolontariuszką w Gruzji, pracownikiem społecznym w Tajlandii w wiosce zniszczonej przez tsunami, instruktorką nurkowania w Meksyku i na Malediwach. Doświadczyła podróży w taki sposób, w jaki turyści jeżdżący na wakacje nigdy nie będą mieli możliwości.To osobisty reportaż, który przedstawia inną, czasem ciemniejszą, czasem jaśniejszą stronę podróżowania i mieszkania za granicą. Opowiada o bezpieczeństwie, kobiecości, życiu w obcej kulturze, domu w podróży, który próbujemy zbudować, zdrowiu i jego zagrożeniach, zmieniających się relacjach z przyjaciółmi i rodziną, i o powrotach, które zawsze dyktowane są miłością.

Wielka Litera autor: Martyna Skura | Literatura \ Podróże, reportaże | | Księgarnia ... Rok 2020 zdecydowanie nas nie rozpieszczał. Dlatego tym chętniej sięgnęłam po kolejką książkę podróżniczą, którą tym razem były "Podróże na własnej skórze" autorstwa Martyny Skury..

KUP I POBIERZ. Wydanie książki „Podróże na własnej skórze" to naprawdę ładnie wydana książka. Wachlarz zdjęć widoczny na jej okładce, tłoczone litery tytułu i przewrotnie przekreślone „ó" na rzecz „u", co ma bezpośrednio nawiązywać do nazwiska autorki prezentują się świetnie. Podróże na własnej skórze (Martyna Skura).

POWIĄZANE KSIĄŻKI