Obrazki maluszka. Pojazdy

Obrazki maluszka. Pojazdy - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
Obrazki maluszka. Pojazdy.pdf
ISBN
1787778170328

OPIS

W książce przedstawiono ilustracje w KONTRASTOWYCH barwach.POJAZDY pokazane w formie PROSTYCH rysunków.Książka HARMONIJKOWA jest atrakcyjną dla leżącego maluszka formą przedstawienia treści.Książeczka harmonijka to propozycja dla NAJMŁODSZYCH dzieci. Kontrastowe zestawienia bieli, czerni i czerwieni stopniowo wprowadzą maluszka w świat kolorów i kształtów. Książeczka prezentuje POJAZDY.

Arkusz zawiera 6 pól z obrazkami. Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji za Proste obrazki oparte na czarno-białym kontraście i atrakcyjna forma harmonijki sprawią, że maluszki nie będą mogły oderwać wzroku i rączek od tych książeczek! W serii: Dom, Kształty, Na wsi, Owoce, Zwierzęta, Ubrania, W lesie, W zoo, Warzywa, Pogoda, Pojazdy, Świat dziecka. Książeczka dla maluszka -. 338ofert.

Obrazki maluszka. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Obrazki maluszka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI