Gdzie jesteś, Cukierku ? (książka audio)

Gdzie jesteś, Cukierku ? (książka audio) - Waldemar Cichoń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Cichoń
WYMIAR
3,12 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jesteś, Cukierku ? (książka audio).pdf
ISBN
7620348225524

OPIS

Zapraszamy was do wysłuchania piątej części zabawnych opowiadań o sprytnym kocie. Niestrudzony psotnik Cukierek, kotka Tradycja oraz ich opiekunowie stali się już ulubieńcami dzieci i dorosłych.Tym razem tatę zaskoczą tajemnicze zwyczaje koszatniczki Kluzo, a Maciek sprawdzi czy przedszkole naprawdę jest okropnym miejscem. Czy da się przeżyć popołudnie z „dyscypliną” i czy dyplomacja może uratować przyjęcie przygotowane dla japońskiego gościa? Czy sąsiad w kapeluszu zapanuje nad kocim towarzystwem i jak pogodzić rodziców? Z czym wiąże się pomaganie w lekcjach bliźniaczkom z sąsiedztwa i co się dzieje, gdy w okolicy grasuje duch świecący w ciemnościach?Przygotujcie się na super zabawę. Serdecznie polecamy nie tylko fanom kotów!

Cukierek, najbardziej niezwykły kot na świecie (znany m.in. z książki „Cukierku, ty łobuzie!", która w 2017 roku została wpisana na listę lektur szkolnych), kotka Tradycja, a także Maciek, Marcel oraz mama i tata, po ... GDZIE JESTEŚ, CUKIERKU.

Tym razem tatę zaskoczą tajemnicze zwyczaje... - Polska ksiegarnia w UK Cukierek najbardziej niezwykły kot na świecie, znany m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI