Testowanie pomysłów biznesowych. Biblioteka technik eksperymentacyjnych

Testowanie pomysłów biznesowych. Biblioteka technik eksperymentacyjnych - David J. Bland | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David J. Bland
WYMIAR
8,90 MB
NAZWA PLIKU
Testowanie pomysłów biznesowych. Biblioteka technik eksperymentacyjnych.pdf
ISBN
1852797847562

OPIS

Uważaj! Najpierw zgromadź dane, a dopiero potem wprowadzaj swój pomysł w życie. Choćby w teorii wydawał się najlepszy, najpierw rzetelnie go przetestuj!Praktyczny przewodnik - od pomysłu do sprawdzonej koncepcji biznesowejSpecjalnie dla innowatorów z korporacji, założycieli start-upów i przedsiębiorcówOdwołuje się do fundamentalnych modeli Customer Development oraz Lean StartupZawiera niesamowitą, rozbudowaną bibliotekę technik szybkich eksperymentówOceń trafność swojej koncepcji za pomocą mistrzowskiej metodologii!Spośród milionów śmiałych idei zaledwie niewielka część przynosi imponujący sukces, sławę i wielkie pieniądze. Pozostałe odchodzą w niepamięć. W bestsellerze Tworzenie modeli biznesowych opisano rewolucyjne narzędzia pracy dla wizjonerów. Książka zawiera techniki skutecznej weryfikacji trafności pomysłu na biznes i wyjaśnia cały proces testowania, począwszy od zaplanowania pierwszego eksperymentu. Dowiesz się z niej także, jak kształtować pożądane postawy zespołu: wypracujesz język i ceremoniał organizacji nastawionej na eksperyment.Najwyższy czas przestać ograniczać się do opinii i zdobyć niepodważalne dane!A zatem pojawił pomysł i jest szansa na sukces. Być może w przeszłości udało Ci się dokonać kilku niezłych wdrożeń. Teraz jednak chcesz wejść na wyższy poziom i nauczyć się testować pomysły, aby uniknąć oczywistych porażek. W tej książce znajdziesz najnowsze skuteczne rozwiązania praktyczne, oparte na sprawdzonych koncepcjach Steve'a Blanka: metodologiach Customer Development oraz "w teren!".Koniec z utartymi schematami i przestarzałymi rozwiązaniami!Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia najsłynniejszych praktyków i strategów tej dziedziny, aby nauczyć się stosowania niezwykłych technik eksperymentów! Przed Tobą nowoczesny przewodnik po świecie szybkich testów, dzięki którym znajdziesz drogę do działalności na dużą skalę. Wybieraj spośród 44 praktycznych testów, z których każdy może przynieść Ci niemały dochód!Do dzieła! Przetestuj, zanim wdrożysz!Przystępnie podana praktyczna i potrzebna wiedzaLiczne łatwe do zapamiętania rysunki i schematyRozszerzające biznesową świadomość przykłady i komentarze

Biblioteka technik eksperymentacyjnych, ISBN 9788328368019, David J. Bland, Alexander Osterwalder, Spośród milionów śmiałych idei zaledwie niewielka część przynosi imponujący sukces, sławę i wielkie pieniądze.

pomysłów biznesowych przyjmiemy nastę-pującą definicję hipotezy: • założenie, na którym opiera się propo-zycja wartości, model biznesowy lub Testowanie pomysłów biznesowych (Alexander Osterwalder). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Uważaj! Najpierw zgromadź dane, a dopiero potem wprowadzaj swój pomysł w życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI