Tajemnica filmu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica filmu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica filmu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
8480516896894

OPIS

Do Valleby przybywa ekipa filmowa, żeby nakręcić film. Światowej sławy reżyser Omar Rauk chce obsadzić jednego z mieszkańców Valleby w drugoplanowej roli męskiej. Organizuje casting. Tej samej nocy ktoś włamuje się do salonu optycznego. Czy ma to związek z ekipą filmową? A może z listem sprzed lat znalezionym przez Lassego i Maję?

Przeżywają przygody, których można im pozazdrościć. Gdy agencja detektywistyczna Lassego i Mai zostaje zamknięta przez lokalnego szefa policji, zgłasza ... Tajemnica filmu Natuli — księgarnia dla dzieci i rodziców.

Zakamarki Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w ... Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - recenzja serii. 20 września 2020 / 0 Komentarzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI