Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima

Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima - Urszula Sieńkowska-Cioch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Sieńkowska-Cioch
WYMIAR
6,90 MB
NAZWA PLIKU
Przygody jeża Szymona. Jesień-Zima.pdf
ISBN
1603536158175

OPIS

W lesie jeża Szymona jesień pachnie liśćmi i późnymi jagodami. Piaszczysta droga grzeje łapki, a łąka kusi przygodami, ale mama pospiesza – muszą zdążyć przed nocą do legowiska. Gospodarz już im je uszykował na zimę. Jeszcze tylko kilka słów zamienionych z przyjaciółmi z gospodarstwa i czas na sen.Tak zaczynają się przygody małego jeżyka w lesie. Sprawdźcie, co porabia jesienią i zimą, dlaczego nie słucha mamy i czemu nie może spać w zimową noc.

Jesień-Zima (Urszula Sieńkowska-Cioch). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > W lesie jeża Szymona jesień pachnie liśćmi i późnymi jagodami.

Jesień-Zima . Przygody jeża Szymona - opis produktu: W lesie jeża Szymona jesień pachnie liśćmi i późnymi jagodami. Piaszczysta droga grzeje łapki, a łąka kusi przygodami, ale mama pospiesza - muszą zdążyć przed nocą do legowiska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI