Metamorfozy

Metamorfozy - Stan Wawelsky | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stan Wawelsky
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Metamorfozy.pdf
ISBN
2720797314589

OPIS

(...) Alex strzela tylko raz – w głowę. Zwłoki układa w plastikowym worku. Potem jedzie do lasu i przenosi trupa do miejsca, gdzie znajduje się wykopany przez niego dół. Po zrzuceniu ciała zakopuje je wydobytą ziemią. Powierzchnię pokrywa kawałkami darni. Po pierwszym deszczu grób będzie niewidoczny nawet z bliska i niewyczuwalny dla zwierzyny. (...)

Rzut oka na zawartość szaf, kosmetyki, buty, książki, czasopisma i inne rzeczy pozwoli zawyrokować: „to romantyczka ... Metamorfoza ptaków (2020) A metamorfose dos pássaros - Opowieść będąca wędrówką przez losy trzech pokoleń, w centrum której znajduje się figura matki zapewniającej... Metamorfozy Monika. Z programem odchudzała się: 6 tygodni Zrzuciła: 6 kg „Choć wydawało mi się, że jem właściwie, to w pewnym momencie przypałętało się do mnie 10 zbędnych kilogramów, które nie chciały się odczepić.

Dlatego zadaniem gospodarza programu będzie wysądowanie upodobań nieobecnego domownika. Rzut oka na zawartość szaf, kosmetyki, buty, książki, czasopisma i inne rzeczy pozwoli zawyrokować: „to romantyczka ... Metamorfoza ptaków (2020) A metamorfose dos pássaros - Opowieść będąca wędrówką przez losy trzech pokoleń, w centrum której znajduje się figura matki zapewniającej... Metamorfozy Monika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI