Jak to zrobić w InDesignie? Proste sposoby, szybkie efekty

Jak to zrobić w InDesignie? Proste sposoby, szybkie efekty - Dave Clayton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dave Clayton
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Jak to zrobić w InDesignie? Proste sposoby, szybkie efekty.pdf
ISBN
3793494034874

OPIS

Adobe InDesign jest uznawany za jeden z najlepszych profesjonalnych programów do składu publikacji i tekstów. Znamienici projektanci używają go do tworzenia plakatów, ulotek, broszur, magazynów, prezentacji, e-booków. Podobnie jak inne produkty Adobe, InDesign oferuje prawdziwe bogactwo możliwości i ustawień. I podobnie jak w przypadku innych produktów tej firmy, potrzebne narzędzia często są ukryte trochę zbyt głęboko. Być może zdarza się, że zanim cokolwiek zrobisz w InDesignie, zadajesz sobie pytanie o jakąś funkcję albo technikę uzyskania potrzebnego efektu. Czas płynie, terminy lecą, praca stoi w miejscu, a Ty... przeszukujesz kolejne menu.Ta książka jest unikatowym przewodnikiem po InDesignie. Nie jest to imponujące rozmiarem dzieło, opisujące po kolei wszystkie możliwości tego programu. Zamiast tego zawiera odpowiedzi na pytania o konkretne ustawienia i funkcjonalności InDesigna, opracowane tak, aby w każdej chwili były pod ręką. Pomysł jest bardzo prosty: jeśli podczas projektowania natrafisz na jakieś przeszkody, po prostu odszukasz stronę z określonym zagadnieniem i znajdziesz potrzebne wskazówki. Każdy problem opisano krótko, przystępnie i rzeczowo, tak abyś od razu wiedział, co i jak zrobić. Przy tym trudne kwestie i koncepcje przedstawiono w sposób, który sprawia, że stają się tak łatwe i zrozumiałe, że można natychmiast wykorzystać je w praktyce i osiągnąć spektakularny efekt!W tej książce znajdziesz zwięzłe i jasne:porady dotyczące ustawień stron i konfiguracji interfejsuopisy metod posługiwania się ramkami i obiektamiomówienia technik pracy z kolorami, próbkami i materiałami graficznymiwskazówki dotyczące między innymi bibliotek, skryptów, pluginówTakiego przewodnika po InDesignie jeszcze nie było!

Znamienici projektanci używają go do tworzenia plakató,w, ulotek, broszur, magazynó,w, prezentacji,... - Polska ksiegarnia w UK Adobe InDesign jest uznawany za jeden z najlepszych profesjonalnych programów do składu publikacji i tekstów.

Ważne jest, aby podczas składu stylizować wszystkie elementy za pomocą styli znaków, akapitów i obiektów. Jak to zrobić w InDesignie?, Clayton Dave, 53,1 zł. Adobe InDesign jest uznawany za jeden z najlepszych profesjonalnych programów do składu publikacji i tekstów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI