Doktor Lucid

Doktor Lucid - Aleksiej Wołkow | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksiej Wołkow
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Doktor Lucid.pdf
ISBN
9982526709663

OPIS

Witajcie w Ensk, mieście na Dalekim Wschodzie, zbudowanym przez Chińczyków po wojnie domowej. Są tu jeńcy niemieccy, starzy bolszewicy i tacy z żarliwymi poglądami antyradzieckimi. Po wojnie zamknięte miasto stało się widmem niespełnionej przyszłości w kraju rozwiniętego socjalizmu. Po ulicach współczesnego Emska przewijają się byli szpiedzy, dawni konspiratorzy i bohaterowie miejskich legend. Jednymi z nich jest tajemniczy Doktor Lucid. Kto to? Spadkobierca czerwonych Pinkertonów? Rosyjski Fantomas? A może pobratymca Fu Manchu czy Moriartiego?

Po wojnie zamknięte miasto stało się widmem niespełnionej przyszłości w kraju rozwiniętego socjalizmu. Doktor Lucid Książka. Kartonowa 29,90 zł PROMOCJA.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Doktor Lucid to komiks nietypowy, przypomina on klimatem Zbrodnie i Karę Fiodora Dostojewskiego połączoną z Phantom Strangerem znanym z DC Comics.

POWIĄZANE KSIĄŻKI