Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię

Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię - Agnieszka Ornatowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Ornatowska
WYMIAR
5,26 MB
NAZWA PLIKU
Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię.pdf
ISBN
5299870808177

OPIS

Z ciemnej na jasną stronę życiaNawet najwięksi optymiści miewają od czasu do czasu myśli czarne i ponure. Wszystkich nas dopadają negatywne emocje. Złość, strach, smutek to wręcz codzienność wielu osób. Co zrobić z nadmiarem negatywnych emocji? Jak sobie z nimi poradzić? Okazuje się, że jest na to sposób - najlepiej traktować je jak znaki ostrzegawcze, które Ci mówią, że coś dzieje się nie tak, jak tego chcesz.Szkoda czasu, energii, inteligencji i zdrowia na ciemne myśli oraz związane z nimi negatywne emocje. Szkoda tym bardziej, że wszystko to można odmienić. Ciemność przekuć w jasność, negatyw zmienić w pozytyw, utraconą energię odzyskać i zwielokrotnić po to, by żyć pełniej, efektywniej i po prostu szczęśliwiej. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą opisane w tej książce techniki, strategie działania i medytacje, które pozwolą Ci samodzielnie decydować, o czym i jak chcesz myśleć.A pierwszym krokiem do uzyskania wolności od negatywności jest uświadomienie sobie, że to Ty rządzisz swoim wewnętrznym światem, że tylko Ty możesz na niego wpływać...

DODAJ RECENZJĘ eAudiobookDo wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energięautorstwaAgnieszka Ornatowska ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Książka Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię autorstwa Agnieszka Ornatowska Darmowa wysyłka Super cena 20.93 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać swoje myśli, emocje i energię - Audiobook mp3 - opis produktu: Z ciemnej na jasną stronę życia Nawet najwięksi optymiści miewają od czasu do czasu myśli czarne i ponure. Wszystkich nas dopadają negatywne emocje.

Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji. Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI