Marzenia zwierząt

Marzenia zwierząt - Katarzyna Michalec | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Michalec
WYMIAR
8,1 MB
NAZWA PLIKU
Marzenia zwierząt.pdf
ISBN
9835589972740

OPIS

Wesołe ilustrowane wierszyki, dzięki którym dzieci mogą rozwijać umiejętność czytania metodą sylabową (symultaniczno-sekwencyjną). Zabawne rysunki i niewielka ilość tekstu na stronie zachęcają do ćwiczeń i sprawiają, że nauka jest przyjemniejsza.Metoda sylabowa oparta jest na naturalnej skłonności mówienia sylabami. Może być stosowana zarówno do doskonalenia czytania, jak i nauki u dzieci z problemami edukacyjnymi.

Szukamy domów dla bezdomnych zwierząt Bartoszyce i nie tylko O czym marzą zwierzęta (2020) The Wishmas Tree - W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a... Czy uda się spełnić marzenia ratowanych zwierząt na gwiazdkę? Wsparło 316 osób ...

Dzięki Waszemu wsparciu kupiliśmy ośrodek dla ratowanych podczas interwencji zwierząt, który jest obecnie remontowany. Na ten cel zaciągnęliśmy kredyt w wysokości 400 tys.

POWIĄZANE KSIĄŻKI