W Królestwie Bazgraju.

W Królestwie Bazgraju. - Dominika Czerniak-Chojnacka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Czerniak-Chojnacka
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
W Królestwie Bazgraju..pdf
ISBN
8245425244272

OPIS

Królewna Emilia zaprasza trzylatki do zabawy! Zeszyt edukacyjny z naklejkami i mnóstwem twórczych zadań plastycznych dla najmłodszych.Dawno temu, za siedmioma murami i za trzema kolorowymi drzewami, byli sobie piegowata królewna, która miała zdecydowanie za dużo ubrań, oraz królewicz, który wybrał się do niej w odwiedziny.Wymyśl, jak ozdobić królewskie korony, narysuj smocze zęby, zbuduj most i wejdź na wieżę, a przy okazji rysuj linie i proste kształty, maluj, koloruj, bazgraj, wydzieraj, wyklejaj i twórz!Dzięki różnorodności technik plastycznych te zabawne i urozmaicone ćwiczenia pomogą każdemu trzylatkowi rozwijać ważne umiejętności grafomotoryczne, wrażliwość estetyczną i wyobraźnię, zachęcając jednocześnie do samodzielnego myślenia i twórczej odwagi.Nowa seria Mądrale to pomysłowe zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków – mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy. Trzylatkom polecamy także ćwiczenia matematyczne Biedronka Pi oraz ćwiczenia przyrodnicze Spacer. W przygotowaniu zeszyty dla cztero- i pięciolatków.

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Data ukazania się w księgarni: 15.10.2020 Zamów przez telefon : ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 2344534 Cena detaliczna: 19,90 zł Tytuł: W królestwie Bazgraju. Autor: Dominika Czerniak - Chojnacka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI