Prototypy. Samochody w PRL – rzecz o motoryzacji i nie tylko…

Prototypy. Samochody w PRL – rzecz o motoryzacji i nie tylko… - Tomasz Szczerbicki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Szczerbicki
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
Prototypy. Samochody w PRL – rzecz o motoryzacji i nie tylko….pdf
ISBN
8539095969981

OPIS

W latach PRL samochody osobowe produkowane seryjnie wzbudzały u nas ogromne emocje. Jeszcze większe wzbudzały prezentowane co pewien czas prototypy. Te nowatorskie wizje rozpalały emocje i podgrzewały marzenia – Syrena Sport, Warszawa Ghia, Syrena 110, Polski Fiat 1500 coupe, Polski Fiat 1100 coupe, Polskie Fiaty 125p kabriolet czy 4x4, Wars oraz popularny Maluch z silnikiem diesla to tylko kilka przykładów.Auta prototypowe były raczej znane ówczesnym miłośnikom motoryzacji. Nieznane były zaś projekty, które pozostały tylko na papierze, jako plany. To ogromny temat, który dotychczas nie był jeszcze szerzej poruszany. W mniejszej książce Czytelnik znajdzie opisy prototypów i niezrealizowanych projektów. Co ciekawe, o wielu projektach opowiadają ich twórcy.

Samochody w PRL - rzecz o motoryzacji i nie tylko… - Szczerbicki Tomasz - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

- Polska ksiegarnia w UK Motorowery w PRL. Rzecz o motoryzacji i nie tylko...

POWIĄZANE KSIĄŻKI