Pan Samochodzik i Fantomas

Pan Samochodzik i Fantomas - Zbigniew Nienacki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Nienacki
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Pan Samochodzik i Fantomas.pdf
ISBN
3578668464905

OPIS

Z francuskich zamków nad Loarą giną bezcenne płótna mistrzów malarstwa. Złodziej, podający się za Fantomasa, kradnie dzieła sztuki i zastępuje je doskonałymi falsyfikatami – tak aby kradzież zauważono dopiero po pewnym czasie.Baron de Saint-Gatien, właściciel Zamku Sześciu Dam, w obawie o swoją kolekcję obrazów zaprasza do Francji Pana Samochodzika i detektywa Gasparda Pigeona, by wspólnymi siłami schwytali sprytnego przestępcę. Zaczyna się walka z czasem…

1975) Pan Samochodzik i Winnetou (wyd. 1976) Pan Samochodzik i Niewidzialni (wyd.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Przygody Pana Samochodzika to od kilkudziesięciu lat obowiązkowa lektura młodych wielbicieli sensacji. Już miliony czytelników doskonale znają dziwaczny samochód i jego właściciela - specjalistę od ratowania skarbów i rozwiązywania zagadek z przeszłości.Pan Samochodzik i Fantomas jest powieścią... PAN SAMOCHODZIK I FANTOMAS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI