O królu Dębie i jego wspaniałym królestwie

O królu Dębie i jego wspaniałym królestwie - Paulina Płatkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Płatkowska
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
O królu Dębie i jego wspaniałym królestwie.pdf
ISBN
6216109715263

OPIS

Na skraju pewnego lasu rósł dąb. Na piętrach jego gałęzi, na korze i wśród korzeni mieszkało wiele zwierząt. Ludzie znajdowali pod nim schronienie, cień oraz dziwną otuchę, jaką potrafią dać tylko drzewa. Jednak nie wszyscy…Coraz lepiej rozumiemy, że drzewa oraz wszystkie inne rośliny są nam niezbędne do życia, godne wszelkiego szacunku i ochrony. Dzieci także muszą to koniecznie wiedzieć.****Coraz więcej nas jest już wtajemniczonych w pewną szczególną „zieloną wiedzę”: rozumiemy, że drzewa oraz wszystkie inne rośliny są nam niezbędne do życia, godne wszelkiego szacunku i ochrony. Dzieci także muszą to koniecznie wiedzieć.

Ludzie znajdowali pod nim schronienie, cień oraz dziwną otuchę, jaką potrafią dać tylko drzewa. Jednak nie wszyscy… Source:https://www.spreaker.com/user/13227592/o-krolu-debieczteroletnia Nati opowiada o tym jak ważne są drzewa i uszanowanie przyrody :) O królu Dębie i jego wspaniałym królestwie; Ostatnia aktualizacja: 2021-02-26 09:23:23 Tytułów w bazie: 249749; Działy.

Jednak nie wszyscy…Coraz lepiej rozumiemy, że drzewa oraz wszystkie inne rośliny są nam konieczne do życia, godne wszystkiego szacunku i ochrony. Na skraju pewnego lasu rósł dąb. Na piętrach jego gałęzi, na korze i wśród korzeni mieszkało wiele zwierząt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI