Matką już byłam

Matką już byłam - Anna M. Brengos | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna M. Brengos
WYMIAR
7,32 MB
NAZWA PLIKU
Matką już byłam.pdf
ISBN
7015193037060

OPIS

Najnowsza powieść Anny M. BrengosOla wreszcie spotkała wymarzonego mężczyznę. Powoli oswaja się z nieznanym dotąd poczuciem bezpieczeństwa. Jednak przeszłość ma inne plany wobec niej. Głęboko ukryte uczucia wypływają na powierzchnię.Co wydarzyło się wiele lat wcześniej?Jak najbliższa rodzina Oli zaplanowała jej życie?Czy uda się jej spełnić swoje trzymane w sekrecie marzenie?

Głęboko ukryte uczucia wypływają na powierzchnię. Co wydarzyło się ... Książka Matką już byłam / Anna M.

46-letnia Ewa także miała toksyczną matkę, która była alkoholiczką. Jak mówi, całokształt emocji związanych z mamą po prostu "zamroziła", żeby móc żyć i dopiero po latach, na terapii przepracowała traumę, która była wynikiem jej relacji z matką. Choć poetka mieszkała z matką aż do jej śmierci w 1994 roku, matka całe życie obawiała się, że Agnieszka ją opuści i ona znów zostanie sama.

POWIĄZANE KSIĄŻKI