Felek i Tola i balon Henia

Felek i Tola i balon Henia - Sylvia VandenHeede | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylvia VandenHeede
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Felek i Tola i balon Henia.pdf
ISBN
6285880512332

OPIS

Felek i Tola w wersji dla najmłodszych! Duży format, kartonowe strony i całkiem nowe przygody.W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola.Pewnego dnia na drzewie ich sąsiada, puchacza Henia, pojawia się balon. Henio koniecznie chce go mieć – i od tej pory się z nim nie rozstaje.Ale z balonu ucieka powietrze. Co na to poradzić? Henio ma pomysł…Znacie i lubicie Felka i Tolę? Teraz będą się mogli z nimi zaprzyjaźnić także młodsza siostra i brat. Krótki tekst i duże ilustracje nie pozwolą maluchom się znużyć, kartonowe strony wytrzymają nawet najbardziej intensywną lekturę. A starsi wielbiciele lisa łakomczucha i roztropnej zajączki pewnie też chętnie poznają nowe przygody swoich ulubieńców.Polecamy także pierwszy tom dla najmłodszych – Felek i Tola i nowy sąsiad oraz tomy dla nieco starszych czytelników: Felek i Tola, Do zobaczenia, Felku i Tolu, Felek i Tola na wyspie, Felek i Tola i porywacze.

- Wiem, nie musisz mi przypominać. Ale Felek nadal je.

Pewnego dnia na drzewie ich sąsiada, puchacza Henia, pojawia się balon. Henio koniecznie chce go mieć - i od tej pory się z nim nie rozstaje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI