Dom z papieru. Escape book. Dziennik Profesora

Dom z papieru. Escape book. Dziennik Profesora - Ivan Tapia | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ivan Tapia
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Dom z papieru. Escape book. Dziennik Profesora.pdf
ISBN
1663800716448

OPIS

Sergio Marquina, lepiej znany jako Profesor – mózg największego napadu w dziejach Hiszpanii, jako chłopiec spędził wiele miesięcy w szpitalu Świętego Jana Bożego w San Sebastián. Tam poznał Jera Lamarkę, z którym połączyła go przyjaźń.Gdy Jero przeżywał ciężkie chwile, Sergio, który już wtedy wyróżniał się błyskotliwym intelektem, wymyślał gry, by zająć umysł przyjaciela. Czasem z kolei oczy Sergia zasnuwała mgła – a wtedy Jero pokazywał mu, jak składać figurki origami.Minął już jakiś czas od napadu na Mennicę Narodową. Dzisiaj, kiedy Jero kończy sprzątać warsztat motocyklowy, który musi zamknąć, nieoczekiwanie otrzymuje przesyłkę. W środku znajduje list bez podpisu, notes, zamkniętą na kłódkę blaszaną puszkę, zdjęcie maski Dalego i czerwonego ptaszka z papieru.Jero nie ma wątpliwości. Gdzieś tam Sergio schował dla niego część łupu, jego nową szansę. Musi tylko odczytać ślady, które do niego prowadzą.A ty?Potrafisz rozwikłać zagadkę?

Dziennik profesora to escape book autorstwa Ivana Tapia, oparty na popularnym serialu Netfliksa. Główny bohater, Jero Lamarka, poznał Sergio Marquina (później znanego jako Profesora) w dzieciństwie, kiedy obaj przebywali w szpitalu Świętego Jana Bożego w San Sebastián. Kup książkę Dom z papieru.

Teraz jego twarz zna każdy. dla Dom z papieru. Dziennik Profesora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI