Wojna (pieśni lisów)

Wojna (pieśni lisów) - Konrad Góra | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Konrad Góra
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
Wojna (pieśni lisów).pdf
ISBN
3936702678912

OPIS

Wiersze, w których nie mówi autor, ale które mówią - a czasem krzyczą - autorem, poza jego wolą i świadomością. Wiersze nieprzynależne do żadnej ze schludnych tradycji literackich - raczej wyciosane z lasu, wyszarpane z wnyków, wydobyte z gardeł zwierząt. 25 poetyckich aktów oporu, wzniecających zarazem wojnę i pieśń: wojenną pieśń lisów, saren, kretów, biedronek, a między nimi ludzi, tych najmniejszych ze wszystkich stworzeń.

Wiersze nieprzynależne do żadnej ze schludnych tradycji literackich - raczej wyciosane z lasu, wyszarpane z wnyków, wydobyte z gardeł zwierząt. 25 poetyckich aktów oporu, wzniecających zarazem wojnę i pieśń: wojenną pieśń lisów, saren, kretów, biedronek, a ... Wojna (pieśni lisów) to wiersze, w których nie mówi autor, ale które mówią - a czasem krzyczą - autorem, poza jego wolą i świadomością.

Wiersze nieprzyn... "Wojna (pieśni lisów)" Konrada Góry już jest do wypożyczenia w oleśnickiej Bibliotece. Konrad Góra jest finalistą tegorocznej Literackiej Nagrody NIKE, jednym z najważniejszych poetów początku XXI wieku. KUP «Wojna (pieśni lisów) - Konrad Góra (2020)» [KSIĄŻKA] Autor: Konrad Góra ★ Niska cena tylko: 18.66 ★ 30 dni na zwrot ★ Udane zakupy zrobisz na Dvdmax.pl ★. Onewierszstand: Konrad Góra - Wojna (pieśń lisów) Jestem twoim gorszym bokiem, jaskrawym przeoczeniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI