Wiele do stracenia

Wiele do stracenia - Marek Marcinowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Marcinowski
WYMIAR
5,80 MB
NAZWA PLIKU
Wiele do stracenia.pdf
ISBN
9460035263699

OPIS

Powieść Marka Marcinowskiego to sensacja z prawdziwego zdarzenia: nieoczekiwane zwroty akcji, intrygi, śmiertelnie niebezpieczna gra, gigantyczne inwestycje, a w ich tle miłość, która w podbramkowej sytuacji przypomina, że jeszcze nie wszystko stracone.

Przeczytaj opis książki "Wiele do stracenia" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Wiele do stracenia". Sprawdź niskie ceny i kup Wiele do stracenia w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Wiele do stracenia - opis produktu: Andrew Freshet sądzi, że złapał szczęście za ogon.

Pnie się po szczeblach kariery w jednym z nowojorskich banków inwestycyjnych. Nic nie wskazuje na to, że zwykły służbowy wyjazd do Sierra Leone zamieni jego życie w rozpędzony rollercoaster. KANAŁ JUNAJTEDA! ☛ https://www.youtube.com/user/junajtedplINSTAGRAM ☛ http://instagram.com/jcobpFACEBOOK ☛ http://on.fb.me/18r0wOzTWITTER ☛ http://bit.ly/14z... Wiele do stracenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI