Synapsy Marii H. (książka audio)

Synapsy Marii H. (książka audio) - Hanna Krall | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Krall
WYMIAR
7,52 MB
NAZWA PLIKU
Synapsy Marii H. (książka audio).pdf
ISBN
9561754674602

OPIS

Nowa książka najwybitniejszej polskiej reporterkiNikt nie umie zgłębić tajemnic ludzkiego istnienia lepiej niż Hanna KrallCo łączy przedwojenny żydowski Muranów, stan wojenny i World Trade Center?Synapsy – mosty w mózgu między przeszłością i dniem dzisiejszym.Maria Twardokęs-Hrabowska, polska opozycjonistka więziona w 1981 roku za wspieranie strajku, zmaga się z trudną teraźniejszością. W społeczeństwie nieczułym na inność i nieprzygotowanym na to, co odbiega od przyjętej normy, wychowuje cierpiącego na autyzm syna. W jej historii pojawia się także Maria Hrabowska, „matka jej męża”, która przeżyła piekło II wojny światowej i współczesnego terroryzmu – atak na wieże WTC.Czy da się zapomnieć o przeszłości?Jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie, w którym liczy się tylko to, co tu i teraz?W Synapsach Marii H. Hanna Krall zadaje wiele trudnych pytań i unika odpowiedzi.AUDIOBOOK W INTERPRETACJI MAI OSTASZEWSKIEJ

Nikt nie umie zgłębić tajemnic ludzkiego istnienia lepiej niż Hanna Krall. Książka Synapsy Marii H. autorstwa Krall Hanna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł .

Sprawdź naszą ofertę! Dlatego po „Synapsy Marii H." sięgnęłam bez wahania i nastawiłam się na interesujące spotkanie z drugim człowiekiem. Nie zawiodłam się! Książka jest króciutka, na jednej stronie mamy czasem tylko kilkanaście linijek tekstu, więc przeczytałam ją w jeden wieczór. Nowa książka najwybitniejszej polskiej reporterki Nikt nie umie zgłębić tajemnic ludzkiego istnienia lepiej niż Hanna Krall Co łączy przedwojenny żydowski Muranów, stan wojenny i World Trade Center? Synapsy - mosty w mózgu między przeszłością... Książka Synapsy Marii H.

POWIĄZANE KSIĄŻKI