Przygotowani na wszystko. Lifehacki w podróży

Przygotowani na wszystko. Lifehacki w podróży - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Przygotowani na wszystko. Lifehacki w podróży.pdf
ISBN
5071858959576

OPIS

Jeśli dużo podróżujesz, tu w tym czasie odnajdziesz wiele sztuczek, dzięki którym podróż stanie się bardziej relaksująca. Ta zaczarowana, ilustrowana książka podróżnicza zawiera 300 niezbędnych wskazówek i przedziwnych sztuczek, które nawet uczęsto podróżujących wywołają radosne „ha, ha!”. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, czy jesteś na urlopie z rodziną, na krótkiej wycieczce, czy w podróży dookoła świata – poradnik Przygotowani na wszystko w każdym przypadku będzie pomocnym i miłym towarzyszem.

na krótkiej wycieczce, czy w podróży dookoła świata - poradnik Przygotowani na wszystko w każdym przypadku będzie pomocnym i miłym towarzyszem. Jak gumką do włosów można uratować podróż i 299 innych niezbędnych porad w podróży. Jeśli dużo podróżujesz, odkryjesz wiele sztuczek, dzięki którym podróż będzie bardziej przyjemna.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Przygotowani na wszystko. Life hacki w podróży już od 24,35 zł - od 24,35 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI