Piekielny układ

Piekielny układ - A.S. Sivar | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.S. Sivar
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Piekielny układ.pdf
ISBN
1160905789171

OPIS

Pikantna historia miłości z piekła rodem.By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie spotkania z nieziemsko przystojnym bad boyem, roztaczającym wokół siebie zabójczy urok a taki właśnie jest Bruno Cabrera. Oboje natychmiast zdają sobie sprawę, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie ma już powrotu. Rozpoczynają więc niebezpieczną grę, pełną niedopowiedzeń i narastającego erotyzmu

Sprawdź też koniecznie recenzję "Piekielny układ". Piekielny układ Wydawca / Publisher: Amare Rok wydania / Year published: 2020 Rodzaj oprawy / Cover type: Miękka Wymiary / Size: 13.0x21. Liczba stron / Pages: 380 Ciężar / Weight: 0,4000 kg ... Pikantna historia miłości z piekła rodem.

Mimo, że niekiedy trochę przewidywalna. Nie zabraknie emocji, ciętych ripost, pożądania, namiętność, tajemnicy a nawet zemsty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI