Jurka i Wąsik

Jurka i Wąsik - Annie M.G. Schmidt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annie M.G. Schmidt
WYMIAR
3,38 MB
NAZWA PLIKU
Jurka i Wąsik.pdf
ISBN
9477746892298

OPIS

Pełna zaskakujących zwrotów akcji i przewrotnego humoru powieść dla najmłodszych stworzona przez autorki kultowej serii o Jasiu i Janeczce.– Ten chyba nie żyje – zauważyła dziewczynka.Wąsik przyjrzał się kulce i stwierdził:– To w ogóle nie jest jeż. – Podniósł ją i dodał: – Tylko jakaś gruda ziemi. Z gałązkami i liśćmi, i… czekaj no… drucikami i…Otrzepał kulkę z ziemi i liści i zobaczył jakiś przedmiot z zegarkiem, jakby małym budzikiem. Była to…Wąsik znieruchomiał, a jego serce podskoczyło ze strachu. Bomba.Specjalny pociąg reprezentacyjny rusza w odświętny kurs. Na pokładzie są sami ważni goście. Kolejarz Wąsik już sięga po gwizdek, żeby dać sygnał do odjazdu, ale w ostatniej chwili powstrzymuje go mała Jurka z Jeżowego Patrolu. Na torach są jeże! I wkrótce okazuje się, że to niejedyna przeszkoda, a pasażerom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo…Czy Jurka i Wąsik zdołają mu zapobiec?

Pełna zaskakujących zwrotów akcji i przewrotnego humoru powieść dla najmłodszych stworzona przez autorki kultowej serii o Jasiu i Janeczce. - Ten chyba nie żyje - zauważyła dziewczynka.

Kolejarz Wąsik już sięga po gwizdek, żeby dać sygnał do odjazdu, ale w ostatniej chwili powstrzymuje go mała Jurka z Jeżowego Patrolu. Na torach są jeże! Pełna zaskakujących zwrotów akcji i przewrotnego humoru powieść dla najmłodszych stworzona przez autorki kultowej serii o Jasiu i Janeczce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI