Granica

Granica - Aleksiej Wołkow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksiej Wołkow
WYMIAR
3,17 MB
NAZWA PLIKU
Granica.pdf
ISBN
3586022049504

OPIS

Pierwszy pielmieni-western na świecie!Gunfighterzy z roku 20XX mieszkają w Rosji, wypalonej przez wojny i porośniętej kaktusami. Polujący na ludzi, owiany złą sławą Bufallo, prasuje Wielką Równinę Rosyjską swoim księżycowym łazikiem w stylu vintage i zamienia trupy na tuszonkę.Chcieliście tego? I to dostaniecie!

Licząc granice warto narysować pomocniczy wykres funkcji, na którym widać "kiedy i do czego funkcja dąży". Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. NZOZ Amedica (Granica pod Warszawą) - przychodnia oferuje świadczenia podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Czas czytania ok. 14 minut Granica - streszczenie, Zofia Nałkowska - Granica - streszczenie, opracowanie Lokalizacja Miejscowość Granica położona jest niecałe 55 kilometrów od centrum Warszawy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI