Zakochany w świecie. Mądrość buddyjskiego mnicha o życiu i śmierci

Zakochany w świecie. Mądrość buddyjskiego mnicha o życiu i śmierci - Yongey Mingyur Rinpoche | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yongey Mingyur Rinpoche
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
Zakochany w świecie. Mądrość buddyjskiego mnicha o życiu i śmierci.pdf
ISBN
4624186695423

OPIS

Odkryj szczerą i inspirującą historię buddyjskiego mnicha, który w tajemnicy przed wszystkimi opuścił swój klasztor i udał się na wędrowne odosobnienie. Porzucił wygodne życie uprzywilejowanego tulku (kolejne wcielenie duchowego mistrza) i zamienił bezpieczeństwo na anonimowość. Wkrótce, na skutek zatrucia pokarmowego, śmiertelnie zachorował, a jego podróż przybrała zaskakujący obrót. W tej niezwykle intymnej książce Autor udziela bezcennych lekcji, które odebrał dzięki doświadczeniu bliskiej śmierci. Odkrywa medytacje, które podtrzymywały go na duchu, oraz pokazuje, w jaki sposób przekształcić strach przed śmiercią w radosne życie. Buddyjska mądrość we współczesnym świecie!

Mądrość buddyjskiego mnicha o życiu i śmierci (Yongey Mingyur Rinpoche). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > eBook Zakochany w świecie.

Wysyłamy w: 24 godziny Odkryj szczerą i inspirującą historię buddyjskiego mnicha, który w tajemnicy przed wszystkimi Zakochany w świecie. Mądrość buddyjskiego mnicha o życiu i śmierci (Yongey Mingyur Rinpoche).

POWIĄZANE KSIĄŻKI