Wymazani z pamięci

Wymazani z pamięci - Piotr Borlik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Borlik
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Wymazani z pamięci.pdf
ISBN
8400469584125

OPIS

Gdańska policja otrzymuje zgłoszenie o grupie błąkających się po ulicy dzieci w identycznych ubraniach. Okazuje się, że wszystkie były od dawna poszukiwane, ale poza tym nic ich nie łączy – są w różnym wieku, zaginęły w różnym czasie, w różnych miejscach i w różnych okolicznościach, które wciąż pozostają dla policji nierozwiązaną zagadką. Dzieci zgodnie twierdzą, że od czasu porwania nic nie pamiętają. Początkowa euforia rodziców powoli zmienia się w podejrzliwość i nieufność wobec odzyskanych dzieci – zmienionych, zupełnie nieprzypominających niewinnych pociech sprzed lat. Wkrótce wyłania się kolejna okoliczność: wszystkie panicznie boją się ciemności.Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów Boska proporcja, Materiał ludzki, Białe kłamstwa i Zapłacz dla mnie.

Dowodem jest najnowsze odkrycie naukowców z Kanady. Wymazani z pamięci 09.12.2020. Polskie media obiega informacja o cudownym odnalezieniu grupy dzieci, porywanych przez poprzednie lata.

Borlik Piotr. Brak ocen Oceń 24,99 zł 22,49 zł 48,00 zł Wydawca: Prószyński Media × Prószyński Media Prószyński Media to jedno z ... Wymazani z pamięci @ReniBook · 2020-11-18.

POWIĄZANE KSIĄŻKI