Wszystkie wiersze

Wszystkie wiersze - Halina Poświatowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Halina Poświatowska
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie wiersze.pdf
ISBN
3646997064160

OPIS

Legendarna poetka i jej wszystkie utworyNajpełniejszy zbiór wierszy Haliny Poświatowskiej w jednym tomie daje wyjątkową okazję do obcowania z całością lirycznej twórczości poetki. Przedwcześnie zmarła (1935-1967) autorka kilkuset wierszy, jest – obok Wisławy Szymborskiej – najchętniej czytaną polską poetką. Nakłady jej książek w Wydawnictwie Literackim przekroczyły 200 tysięcy egzemplarzy!„Krańcowo niesentymentalna, a nawet nieromantyczna, wprowadza do poezji polskiej nowy element – motyw ciała uświęconego w misterium miłości i umierania”.

"Krańcowo niesentymentalna, a nawet nieromantyczna, wprowadza do poezji polskiej nowy element - motyw ciała uświęconego w misterium miłości i umierania" - Grażyna Borkowska Książka zawiera wszystkie wiersze poetki (jak podano w tytule). Halina Poświatowska to poetka bardzo znana, ale jej twórczość nie przypadnie do gustu zwykłemu śmiertelnikowi.

2021-02-28 11:00. BRZECHWA DZIECIOM DZIEŁA WSZYSTKIE WIERSZE już od 17,40 zł - od 17,40 zł, porównanie cen w 36 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. moje dŁonie bĘdĄ cie rozpieszczaŁy i wszystkie ciuszki z ciebie ŚciĄgaŁy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI