Trzecia siostra

Trzecia siostra - Louise Jensen | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Jensen
WYMIAR
9,75 MB
NAZWA PLIKU
Trzecia siostra.pdf
ISBN
9764993701110

OPIS

Bestsellerowa autorka Siostry i Surogatki znowu przyprawi cię o dreszcze. Lepiej przygotuj się na zarwaną noc, bo od tej książki nie można się oderwać.Więzy krwi je połączyły. Trauma je naznaczyła. Razem dorastały. Do prawdy muszą dojść osobno.Oto siostry Sinclair – porwane jako dzieci przeżyły piekło, ale dwadzieścia lat później wydają się radzić sobie z traumą. Każda na swój sposób.Leah – jest perfekcyjną panią domu, matką i żoną. A przynajmniej taka jest oficjalna wersja.Marie miała nieco mniej szczęścia. Ale niezbyt idealny związek z alkoholem pomaga jej o wszystkim zapomnieć, więc kobieta nie narzeka.No i Carly. Nigdy nie wybaczy sobie, że wtedy zawiodła siostry.Każda z nich czuje się winna. Każda z nich ma dobry powód.Gdy one próbują ułożyć się z przeszłością, ich oprawca wychodzi z więzienia.On ma rachunki do wyrównania, a jedna z sióstr – dług, który wreszcie musi spłacić.

Historia opowiedziana jest w czasie teraźniejszym oraz cofamy się ... „TRZECIA SIOSTRA" to historia, którą wyróżnia przemyślana i nieoczywista fabuła. Autorka wciąga nas w świat, gdzie wróg czyha nad uchem i niskim głosem ostrzega o nadejściu.

Uwielbiam książki autorki. Jedne zaliczam to troszkę słabszych, a inne tak jak "Trzecia siostra" do tych z wyższej półki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI