Księga retrogradacji Merkurego. Jak cykliczny chaos przekształcić w twórcze sukcesy

Księga retrogradacji Merkurego. Jak cykliczny chaos przekształcić w twórcze sukcesy - Yasmin Boland | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yasmin Boland
WYMIAR
9,93 MB
NAZWA PLIKU
Księga retrogradacji Merkurego. Jak cykliczny chaos przekształcić w twórcze sukcesy.pdf
ISBN
8176771072126

OPIS

Podczas retrogradacji Merkurego wszystko idzie nie tak. Psują się relacje, mamy problemy z komunikacją, odczuwamy dyskomfort, stres i frustrację. Dzięki tej książce dowiesz się jednak nie tylko, jak uniknąć najgorszych efektów retrogradacji Merkurego, ale także jak wykorzystać to zjawisko na swoją korzyść. Przykładowo, jest to świetny czas, aby zająć się nierozwiązanymi sprawami z przeszłości lub snuć plany na przyszłość. Poznasz zalety retrogradacji Merkurego w swoim znaku zodiaku oraz jego znaczenie w Twoim horoskopie urodzeniowym. Dowiesz się, jak zaplanować przyszłość, korzystając z zawartego w książce Kalendarium retrogradacji Merkurego. Odkryj wpływ Merkurego na Twoje życie.

Jak cykliczny chaos przekształcić w twórcze sukcesy. Produkt dostępny Księga retrogradacji Merkurego.

Jak cykliczny chaos przekształcić w twórcze sukcesy - Yasmin Boland, Kim Farnell Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h eBook Księga retrogradacji Merkurego. Jak cykliczny chaos przekształcić w twórcze sukcesy pdf mobi epub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI