Imieninowa przygoda

Imieninowa przygoda - Władysław Kozłowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław Kozłowski
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Imieninowa przygoda.pdf
ISBN
7702588601507

OPIS

Kolejny tom serii „Mistrzowie Ilustracji”. Pełna wdzięku książkowa perełka sprzed lat – z suspensem, wartkim wierszowanym tekstem i urokliwymi ilustracjami pierwszej damy polskiej ilustracji.Na imieninowym przyjęciu zajęczycy Trusi trwa wesoła zabawa. Goście jedzą, piją, tańczą i śpiewają – gdy nagle okazuje się, że zginął jeden z prześlicznych klipsów, które solenizantka dostała w prezencie od dzięcioła.Szybko przejrzanoswe toalety —nie znalezionoklipsa, niestety.O, drobiazg takiznaleźć to sztuka.Więc goście proszą:— POMÓŻCIE SZUKAĆ!Klips zawieruszył się gdzieś na stole? Spadł w tańcu? A może ktoś go ukradł?! Na szczęście wśród gości jest słynny detektyw, który natychmiast rozpoczyna dochodzenie.Lekkie, dowcipne i potoczyste rymy autora, który jako wieloletni redaktor naczelny „Świerszczyka” świetnie znał gusta dzieci. A do tego koronkowe i fikuśne ilustracje jednej z najwybitniejszych polskich ilustratorek. Ta książka to doskonały prezent nie tylko dla najmłodszych czytelników. I nie tylko na imieniny.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Na imieninowym przyjęciu zajęczycy Trusi trwa wesoła zabawa. Imieninowa przygoda - Władysław Kozłowski - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Imieninowa przygoda powstała w 1968 roku, Władysław Kozłowski, autor książek dla dzieci i w latach 1955-1968 redaktor naczelny kultowego "Świerszczyka".

Pełna wdzięku książkowa per... Imieninowa przygoda Kolejny tom serii „Mistrzowie Ilustracji". Pełna wdzięku książkowa perełka sprzed lat - z suspensem, wartkim wierszowanym tekstem i. Kolejny tom serii „Mistrzowie Ilustracji".

POWIĄZANE KSIĄŻKI